Преса

Результати львівського відбору GBOB


"... Після перших акордів першої групи Кораллі, всім практично стало зрозуміло: таку групу з такою музикою варто відправляти в Лондон, щоб Європа бачила не тіки нашу Вєрку Сердючку, а наш Український Колорит!!! Але була надія все ж таки на інших учасників, 2 група GoodLife вразила свойм підходом до звуку - все дуже професіонально, і кльово співали, і матеріал європейського рівня, але саме по Українському колорити вони поступилися Кораллям..., з інших груп можу ще виділити Jabberheads, інших груп трошки рівень не дотягував, але було видно що групи відверто старалися..."

"... Особисто я, як учасник жюрі, перше місце віддав групі з славного міста Франика - Кораллі. Група реально показала себе найкраще зі всіх по всім параметрам..."

GBOB у Львові. Перший день. Підсумки


"... КОРАЛЛІ - умнічькі переможці. Дуже файні. Оригінальні і кайфові ..."

День Незалежності на фестивалі українського формату «Уніж»


"... Якщо гуцул - то той самий українець, тільки дикий, то Кораллі - це багато диких гуцулів, які ше й знають, як своєю музикою порвати маси на шмату... Найдрайвовіша музика того вечора, хотілось би замітити, що швидкість гри басиста просто вражаюча, мабуть такого юнака шукає Вульвулятор))). ..."

Сергій Шишкін про враження від Свята Незалежності в Унежі


"...З молодих особливо надихнули «Кораллі» - і професійно, і переконливо, і з драйвом! А були й доволі розпіарені і професійні,… які вже втрачають цікавість до того, чим власне займаються. ..."

Анатоль Мяльгуй: Фэст Be Free - быць вольным - наша права!


"... Праўда, трохі пазней вокны давялося прычыняць, бо на сцэну выйшлі гурты значна больш гучныя, хоць даволі арыгінальныя. Гэта тычыцца беларусаў з "Litvintroll" і гурта з Івана-Франкоўска "Кораллі". Аб′ядноўвала іх не толькі магутная гітарная "падкладка" ў гучанні, але і выкарыстанне старадаўніх народных інструментаў: беларускіх дудаў і гуцульскай трэмбіты адпаведна. Беларускі гурт выконваў "металічны" рок з сярэднявечнымі акцэнтамі, украінцы – рытмічны этна-фанк пад завадныя гуцульскія рытмы-"каламыйкі". А паміж выступам гэтых каманд сваё баявое майстэрства прадэманстравалі ўкраінскія ваяры з рыцарскага клуба "Чорны Галич". ..."


← попередня   1  2  3  4  5  6  7  8     наступна → 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
громадська організація “АРТ Ґішефт”
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна