Преса

ФранкоРок: На Франківськ чекає слава Ліверпуля?
Юрко Зелений, музичний критик:


"Чесно кажучи, давно пильно стежу за таким явищем, як Івано-Франківська або Підкарпатська рок-школа. Вона направду є Явищем. Суть його в тому, що новопосталі гурти, яку б стилістику не сповідував кожен з них зокрема, завжди видають таке звучання, яке є чітко упізнаваним, яке годен однозначно виокремити серед решти. На мою думку, це відбувається завдяки тому, що усі успішні ватаги Прикарпаття будують свій матеріал на наших корінних мелосах. Зрештою, було б злочином проти матінки-природи не використовувати на повну силу увесь той бездонний співочий запас, який нам дарує карпатський край. У підсумку виходить, що франківські гурти пропонують слухачеві музику, яка – з одного боку – є цілком актуальною, сучасною, але водночас з яскраво національним забарвленням, з власним обличчям. У нинішньому всуціль зґлобалізованому світі це надзвичайно важливо - не розгубити своє неповторне «я». Річ у тім, що технічними наворотами, розмаїтим приладдям та знаряддям нині ніде і нікого в світі не здивувати: на Заході це все давно вже пройшли і засвоїли... Тому всюди на перший план дедалі більше виходять самобутність, неповторність, творча виразність музики, виконавця взагалі. А її давала, дає і завжди даватиме тільки прив′язка до національної, глибоко корінної співочої спадщини. Хто не буде опиратися на рідні пісенні витоки, той просто загубиться у навалі космополітичного звукового застандартненого шуму, бо його ніхто не помітить: так собі, пісенька на одне прослуховування, «хваст-хвуд» – використав-викинув-забув... Богу дякувати, що івано-франківські гурти – "Перкалаба", "КораЛЛі", "Пан Пупец", "Карна", "Фліт", ті ж самі "Фактично Самі" (нині "Qarpa"), раніше ще й "Брати Блюзу" – можливо, зумисно, а можливо, на рівні підсвідомості, суто за гуком забутих предків, вибудовують своїм доробком те, що можна назвати питомо українською рок-музикою. ..."

КораЛЛі отримали на горіхи за трембіту


"...Аби ви знали, – поучав добродій Олексюк, – шо трембіта то є дуже символ, традиція, і ви не маєте права з ним поступати так, як ви поступаєте. Поїдьте в Жеб’є (мова про село Жаб’є на Верховині) і я вам там розкажу як з трембітоу поступати..."

Отчет: "Финал The Global Battle Of The Bands (Ukraine)"


"... Девятнадцатыми были «Кораллі» из Ивано-Франковска. Будь я в составе жюри, то непременно поставила бы им десятку. Ребята в вышиванках творили на сцене форменный дурдом. Сумасшедшая игра на всевозможных инструментах (особенно стоит выделить трембиту и то, как с ней наперевес выплясывал Виля) никого не оставила равнодушным. Отрывались ВСЕ! Смесь етно-мотивов с фанком, фолком и задорными текстами творила чудеса. По зрелищности, яркости и атмосферности реально первое место. Настоящее шоу, недаром ребята в этом году выступали почти на всех украинских (и некоторых польских) фестивалях. Колоритно. Вердикт: жду выхода альбома, над которым, кстати, сейчас кипит работа полным ходом. ..."

Український фінал глобальної битви рок-команд 2008. Битва була - від результату сморід!


"... Досить непоганий звук. Мінімалізоване світло. Відразу називаю шістку гуртів „від Зиріна". Чому „шістку"? А тому що за умовами конкурсу шістка найкращих гуртів може взяти участь і в наступному конкурсі наступного року. До слова, практично всі ці команди нагорі і за внутрішнім музикантським рейтингом і за „офіційними результатами". Отож: „КОРАЛЛІ" (віртуозний фольковий хард-кор з елементами шоу, цікаві і органічні фронт-мени), „FREDDY MARX" (абсолютно потужний, цікавий, відверто європейський проект – і де воно береться!), „АННА" (злива потужної енергетики і звуку), „ГАПОЧКА" (колись любила дівка Зємфіру, але потужніше, різкіше та своє-одна спідничка чого варта!), „MERVA" (вкрай візуалізовано: один барабанщик - цілий відеокліп, гучно, доволі точно і майстровито), „ET CETERA" (театралізовано і весело: костюми, манекени, дія на сцені). Саме ці колективи виступили стильно, потужно, цікаво, самобутньо. ..."

Кореспондент «ВЗ» побувала у шкурі члена журі фестивалю


"... Першими на сцену вийшли івано-франківські "Кораллі". У невеличкому залі "Старушки" хлопцям явно бракувало місця для трембіти, тож вони сподіваються, що лондонська сцена буде ширшою. Їхній фольковий рок-н-рол переконав журі, яке в результаті майже одноголосно поставило "Кораллям" по 10 балів. ..."


← попередня   1  2  3  4  5  6  7  8     наступна → 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на myspace.com
гурт Кораллі на livejournal.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на vkontakte.ru
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
Haydamaky official site
громадська організація “АРТ Ґішефт”
Гурт "Полікарп"
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна