Преса

«Мазепа» і Лукашенко


"У цьому контексті «свіжішими» виглядали українські виконавці на кшталт івано–франківського гурту «Кораллі» з їхньою фантастичною трембітою. ..."

Франківський рок підкорив «Мазепа-fest»


"...Чи не найбільшим відкриттям і здивуванням фесту виявився гурт «Кораллі» із Івано-Франківська. Хлопці грають зовсім не рідкісний нині етно-рок. Але… вражає надзвичайна енергетика, запальні ритми, самобутність і уміле використання народних мотивів. Не може не здивувати й використання музичних інструментів: тамбурини, сопілка, дримба і… трембіта..."

КораЛЛі - рецидивісти?


"Принаймні, саме такі, швидше за все, спогади залишились у німецьких міліціянтів про запальний івано-франківський гурт "КораЛЛі". І ще добре, що захисники порядку були лояльно налаштовані, інакше нашим хлопцям могла "світити" депортація. А було все так. ..."

Підкамінь 2009


"... Івано-франківський гурт “КораЛЛі” витягнули на сцену трембіту. Фрейдиська така сопілочка. Втім, виявляється, таким інструментом можна не лише видавати бажане за дійсне, але й грати панк-фолк-рок. І як грати! Вдих, присідання, ривок, інструмент у повітрі! Дуємо! Дуємо! Дуємо! Публіка в екстазі. Видох. Трембіту на землю і стрибаємо до наступного підходу. ..."

13 січня - РОК-Коляда на Щедрий Вечір від SYXIVTEAM!


"... „Кораллі" – молоді веселі хлопці з Івано-Франківська. Музика гурту – це суміш етно, фанку та панку. Добре нам знайомі, оскільки тішили нас на таких фестивалях, як „Славське-рок", „Бандерштат", „Be Free", „Отроків", „Уніж-Фест" та багатьох інших. Особливий вибух емоцій викликає трембіта, яка є постійним інструментом „Кораллів"... "


← попередня   1  2  3  4  5  6  7  8     наступна → 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
громадська організація “АРТ Ґішефт”
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна