Преса

«Мазепа» і Лукашенко


"У цьому контексті «свіжішими» виглядали українські виконавці на кшталт івано–франківського гурту «Кораллі» з їхньою фантастичною трембітою. ..."

Франківський рок підкорив «Мазепа-fest»


"...Чи не найбільшим відкриттям і здивуванням фесту виявився гурт «Кораллі» із Івано-Франківська. Хлопці грають зовсім не рідкісний нині етно-рок. Але… вражає надзвичайна енергетика, запальні ритми, самобутність і уміле використання народних мотивів. Не може не здивувати й використання музичних інструментів: тамбурини, сопілка, дримба і… трембіта..."

КораЛЛі - рецидивісти?


"Принаймні, саме такі, швидше за все, спогади залишились у німецьких міліціянтів про запальний івано-франківський гурт "КораЛЛі". І ще добре, що захисники порядку були лояльно налаштовані, інакше нашим хлопцям могла "світити" депортація. А було все так. ..."

Підкамінь 2009


"... Івано-франківський гурт “КораЛЛі” витягнули на сцену трембіту. Фрейдиська така сопілочка. Втім, виявляється, таким інструментом можна не лише видавати бажане за дійсне, але й грати панк-фолк-рок. І як грати! Вдих, присідання, ривок, інструмент у повітрі! Дуємо! Дуємо! Дуємо! Публіка в екстазі. Видох. Трембіту на землю і стрибаємо до наступного підходу. ..."

13 січня - РОК-Коляда на Щедрий Вечір від SYXIVTEAM!


"... „Кораллі" – молоді веселі хлопці з Івано-Франківська. Музика гурту – це суміш етно, фанку та панку. Добре нам знайомі, оскільки тішили нас на таких фестивалях, як „Славське-рок", „Бандерштат", „Be Free", „Отроків", „Уніж-Фест" та багатьох інших. Особливий вибух емоцій викликає трембіта, яка є постійним інструментом „Кораллів"... "


← попередня   1  2  3  4  5  6  7  8     наступна → 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на myspace.com
гурт Кораллі на livejournal.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на vkontakte.ru
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
Haydamaky official site
громадська організація “АРТ Ґішефт”
Гурт "Полікарп"
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна