Преса

«Рок-коляда»-2010: Різдвяний драйв по-львівськи


"... Виступ «КораЛЛів» був таким потужним енергетичним сплеском, що у публіки досі тремтять колінця. Заколядували карпатські аЛЛігатори у Львові, а тоді в іншу хату пішли колядувати. І не аби-куди – як добрі й гречні сусіди, поїхали «КораЛЛі»колядувати в Польщу. Тож бажаємо їм файно поколядувати, багато наколядувати й щасливо додому повернутися. До речі, завжди думала, що трембітою запросто можна забити ведмедя на сусідній горі. Чи то я од ведмедя міцніша, чи то трембіта не така потужна зброя, але дістала я по голові двічі – і досі жива. Зате посвячена трембітою в лицарі (точніше, лицарки) карпатського духу. ..."

У СЕРЦІ Люблина – Україна


"... Наступний день приніс польському глядачеві низку українських концертів. У музичній студії Радіо Люблин виступили івано-франківський гурт «Кораллі». Хлопці здивували і замилували публіку колоритним поєднанням гуцульських мелодій і потужним роковим драйвом, звуками сопілки, дримби у поєднанні з гітарними рифами. Але справжньою родзинкою «Кораллів» є українська трембіта. Цей національний інструмент хоч і є найдовшим, та хлопці не лінуються возити трембіту на гастролі – і недарма, бо її звук надає гуртові неперевершеної сили звучання. ..."

Koncert zespołu KoraLLi w Radiu Lublin


"Szczegуlne spotkanie z Ukrainą - koncert zespołu „KoraLLi” odbył się 11 grudnia w Studiu Muzycznym Radia Lublin przy ul. Obrońcуw Pokoju 2 w Lublinie. Patronat medialny Polskie Radio Lublin."

«Червона Рута»: 20 років потому


"Етногурт «КоралЛі» у тій же номінації «рок-музика» розділив друге місце з київським «ПоліКарпом» і городенківським «Ценевам, цекотам» (першого у трьох номінаціях журі вирішило не давати). Хлопці кажуть, що все виглядало неоднозначно. З одного боку, фест відзначився розмахом, а з іншого…"

Червона рута 2009


"... Аліса, глядачка (м. Миколаїв): «Я не знаю, чи глядачі зрозуміють, але у них є пачка, тобто ансамбль цілісний, все синхронно. Вони грають класно. Цікаві у них мотиви. Вся енергетика йде в зал і ти починаєш рухатися. ..."


← попередня   1  2  3  4  5  6  7  8     наступна → 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
громадська організація “АРТ Ґішефт”
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна