Преса

«Рок-коляда»-2010: Різдвяний драйв по-львівськи


"... Виступ «КораЛЛів» був таким потужним енергетичним сплеском, що у публіки досі тремтять колінця. Заколядували карпатські аЛЛігатори у Львові, а тоді в іншу хату пішли колядувати. І не аби-куди – як добрі й гречні сусіди, поїхали «КораЛЛі»колядувати в Польщу. Тож бажаємо їм файно поколядувати, багато наколядувати й щасливо додому повернутися. До речі, завжди думала, що трембітою запросто можна забити ведмедя на сусідній горі. Чи то я од ведмедя міцніша, чи то трембіта не така потужна зброя, але дістала я по голові двічі – і досі жива. Зате посвячена трембітою в лицарі (точніше, лицарки) карпатського духу. ..."

У СЕРЦІ Люблина – Україна


"... Наступний день приніс польському глядачеві низку українських концертів. У музичній студії Радіо Люблин виступили івано-франківський гурт «Кораллі». Хлопці здивували і замилували публіку колоритним поєднанням гуцульських мелодій і потужним роковим драйвом, звуками сопілки, дримби у поєднанні з гітарними рифами. Але справжньою родзинкою «Кораллів» є українська трембіта. Цей національний інструмент хоч і є найдовшим, та хлопці не лінуються возити трембіту на гастролі – і недарма, бо її звук надає гуртові неперевершеної сили звучання. ..."

Koncert zespołu KoraLLi w Radiu Lublin


"Szczegуlne spotkanie z Ukrainą - koncert zespołu „KoraLLi” odbył się 11 grudnia w Studiu Muzycznym Radia Lublin przy ul. Obrońcуw Pokoju 2 w Lublinie. Patronat medialny Polskie Radio Lublin."

«Червона Рута»: 20 років потому


"Етногурт «КоралЛі» у тій же номінації «рок-музика» розділив друге місце з київським «ПоліКарпом» і городенківським «Ценевам, цекотам» (першого у трьох номінаціях журі вирішило не давати). Хлопці кажуть, що все виглядало неоднозначно. З одного боку, фест відзначився розмахом, а з іншого…"

Червона рута 2009


"... Аліса, глядачка (м. Миколаїв): «Я не знаю, чи глядачі зрозуміють, але у них є пачка, тобто ансамбль цілісний, все синхронно. Вони грають класно. Цікаві у них мотиви. Вся енергетика йде в зал і ти починаєш рухатися. ..."


← попередня   1  2  3  4  5  6  7  8     наступна → 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на myspace.com
гурт Кораллі на livejournal.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на vkontakte.ru
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
Haydamaky official site
громадська організація “АРТ Ґішефт”
Гурт "Полікарп"
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна