Преса

Пластику в Карпатах – НІ!


"... На Прикарпатті стартує новий еко-мистецький проект «Нові Карпати без пластикового спаму». Про його мету та засоби розповідали на сьогоднішній прес-конференції організатори — керівник проекту Віля Чупак, Голова ГО «Молодіжна мистецька Формація «Форумс» Микола Джичка та менеджер рок-вар’єте «Кораллі» Мишко Адамчак.

Основна мета проекту — символічно-відчайдушний спосіб звернути увагу на вивіз пластику з регіону, оскільки сховищ та підприємств його утилізації у нас немає. Також організатори мають на меті здійснити мистецьку провокацію для організації налагодженої системи вивозу сміття, окрім традиційної природної — річками вниз по течії. ..."

Музичні гурти дадуть концерт у поїзді Рахів-Івано-Франківськ


"... 28 серпня мистецька формація «Форумс» та гурт «КораЛЛі» зроблять творче вторгнення у потяг місцевого сполучення Рахів-Івано-Франківськ. Там відбудеться еко-мистецька акція «Карпатський потяг для відчайдухів», – повідомив ЗІКу 10 серпня голова молодіжної мистецької формації «Форумс» Микола Джичка. ..."

Етногулянка зі Zdob Si Zdub


"... Східну Україну на фестивалі презентує гурт "БандурБенд", що співає у новому музичному напрямі "GON", який виник шляхом схрещення сучасних "Yo!respekt" напрямків з класичними "Будьмо!Гей!" традиціями. Зі Львова приїде world-music-бенд "Місто казкових мрій" і вокально-інструментальна формація "Йорий Клоц". А от з Івано-Франківська прибудуть славнозвісні пропагандисти карпатського етно-панку - гурт "КораЛЛі". ..."

Вільо ЧУПАК: «У гуцулів, як у мусульман чи євреїв, свої закони для своїх…»


"Молода івано-франківська група «КоралЛі» існує на просторах української музики всього три роки, проте за цей короткий час музиканти дали вже дев’яносто концертів. Це, потрібно визнати, неабиякий результат. Що є причиною такого успіху - добра музика чи екзотична гуцульська трембіта? Трембітар групи Вільо Чупак вважає, що доброї музики поки що ще мало. Ця самокритичність дає надію, що «КоралЛі» не потонуть у болоті самолюбування і будуть розвиватись далі такими ж блискавичними темпами. Про трембіту, забобони і дружбу у групі «Галицькому кореспонденту» розповідає Віля Чупак. («ГК» зберігає говірку респондента). ..."

«Рок-коляда 2010»


"... Дрес-код іванофранківських вар’ятів моралі, гурту КораЛЛі, що продовжували тішити публіку, цілковито відповдав святковій тематиці: ангел грав на сопілці, чорт на бас-гітарі, Миколай на трембіті.
Трембітно-амбітні (як хлопці щоразу підкреслювали) КораЛЛі колядували в перерві між виконанням композицій із свого творчого доробку, зазираючи до колядника. Поява музикантів на сцені викликала особливе пожвавлення, тому серед слухачів не обійшлось без традиційної штовханини в якості слему, Карпатська енергія лилась із трембіти і заповнювала собою весь простір. ..."


← попередня   1  2  3  4  5  6  7  8     наступна → 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
громадська організація “АРТ Ґішефт”
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна