Преса

Пластику в Карпатах – НІ!


"... На Прикарпатті стартує новий еко-мистецький проект «Нові Карпати без пластикового спаму». Про його мету та засоби розповідали на сьогоднішній прес-конференції організатори — керівник проекту Віля Чупак, Голова ГО «Молодіжна мистецька Формація «Форумс» Микола Джичка та менеджер рок-вар’єте «Кораллі» Мишко Адамчак.

Основна мета проекту — символічно-відчайдушний спосіб звернути увагу на вивіз пластику з регіону, оскільки сховищ та підприємств його утилізації у нас немає. Також організатори мають на меті здійснити мистецьку провокацію для організації налагодженої системи вивозу сміття, окрім традиційної природної — річками вниз по течії. ..."

Музичні гурти дадуть концерт у поїзді Рахів-Івано-Франківськ


"... 28 серпня мистецька формація «Форумс» та гурт «КораЛЛі» зроблять творче вторгнення у потяг місцевого сполучення Рахів-Івано-Франківськ. Там відбудеться еко-мистецька акція «Карпатський потяг для відчайдухів», – повідомив ЗІКу 10 серпня голова молодіжної мистецької формації «Форумс» Микола Джичка. ..."

Етногулянка зі Zdob Si Zdub


"... Східну Україну на фестивалі презентує гурт "БандурБенд", що співає у новому музичному напрямі "GON", який виник шляхом схрещення сучасних "Yo!respekt" напрямків з класичними "Будьмо!Гей!" традиціями. Зі Львова приїде world-music-бенд "Місто казкових мрій" і вокально-інструментальна формація "Йорий Клоц". А от з Івано-Франківська прибудуть славнозвісні пропагандисти карпатського етно-панку - гурт "КораЛЛі". ..."

Вільо ЧУПАК: «У гуцулів, як у мусульман чи євреїв, свої закони для своїх…»


"Молода івано-франківська група «КоралЛі» існує на просторах української музики всього три роки, проте за цей короткий час музиканти дали вже дев’яносто концертів. Це, потрібно визнати, неабиякий результат. Що є причиною такого успіху - добра музика чи екзотична гуцульська трембіта? Трембітар групи Вільо Чупак вважає, що доброї музики поки що ще мало. Ця самокритичність дає надію, що «КоралЛі» не потонуть у болоті самолюбування і будуть розвиватись далі такими ж блискавичними темпами. Про трембіту, забобони і дружбу у групі «Галицькому кореспонденту» розповідає Віля Чупак. («ГК» зберігає говірку респондента). ..."

«Рок-коляда 2010»


"... Дрес-код іванофранківських вар’ятів моралі, гурту КораЛЛі, що продовжували тішити публіку, цілковито відповдав святковій тематиці: ангел грав на сопілці, чорт на бас-гітарі, Миколай на трембіті.
Трембітно-амбітні (як хлопці щоразу підкреслювали) КораЛЛі колядували в перерві між виконанням композицій із свого творчого доробку, зазираючи до колядника. Поява музикантів на сцені викликала особливе пожвавлення, тому серед слухачів не обійшлось без традиційної штовханини в якості слему, Карпатська енергія лилась із трембіти і заповнювала собою весь простір. ..."


← попередня   1  2  3  4  5  6  7  8     наступна → 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на myspace.com
гурт Кораллі на livejournal.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на vkontakte.ru
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
Haydamaky official site
громадська організація “АРТ Ґішефт”
Гурт "Полікарп"
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна