Преса

Кораллі черпають сили у карпатській воді та коханні


"... Чернівчанам цей колоритний гурт вже добре запам’ятався після приголомшливого виступу на "Червоній руті", коли музиканти навіть витягли із собою на сцену справжнісінький пень, на якому витанцьовував і вигравав гучні соло трембітар, а також на фестивалі "Обнова". Свого часу хлопці навіть були гостями місцевого рок-конкурсу "Відродження", а цього року привітали городян із Днем незалежності.

За хвилину до виступу вокаліст та гітарист гурту "Кораллі" Юрко розповів про останні новини у житті колективу та зізнався, що з часу його заснування, усі дні народження країни доводиться зустрічати на сцені.

- Цього разу ми презентуємо чернівчанам новий формат, - зауважує Юрко. - Більша частина виступу - абсолютно нова програма, написана за останні кілька місяців. Гадаю, що наша музика стає осмисленою та змістовною. Спочатку у ній було більше панку, а тепер ми можливо трохи подорослішали. ..."

Відомі гурти зіграли концерт у поїзді «Рахів-Івано-Франківськ»


"... У вагоні поїзда «Рахів-Івано-Франківськ» відбувся еко-рок-концерт «Карпатський ПрОТЯГ – дія відчайдухів»

Так завершився еко-мистецький проект «Нові Карпати без пластикового спаму», організований Молодіжною мистецькою формацією «Форумс», «АРТ Гішефт» і гуртом «КораЛЛі» з Івано-Франківська.

Саме музиканти цього гурту у Рахові першими почали концерт, на наступних станціях до них долучилися «Пан Пупец’», «Пропала Грамота». ..."

«Хочемо, щоб люди вороже ставилися до кульків і пляшок!»


"... ”Попід гаєм, під лугом ходить жовнір за плугом. Оре нивку не свою, добре, що в своїм краю”, — виспівує в суботу народну пісню в стилі етно-рок івано-франківський гурт ”Кораллі”. Виступають у вагоні потягу Рахів—Івано-Франківськ.

— Ми за нові, не засмічені Карпати. Хочемо, щоб люди вороже ставилися до кульків, пляшок, одноразового посуду, — пояснює Віталій Чупак, 29 років, трембітар ”Кораллів”.

На вершинах гір Говерла, Хом’як, у скелях Довбуша, на Білому Камені, біля водоспаду Пробій та на інших популярних туристичних маршрутах минулого тижня розставили таблички. Вони закликають туристів не смітити в горах.

У суботу ”Кораллі” відіграли 4-годинний концерт у поїзді Рахів—Івано-Франківськ.

— Вагон використали як концертну площадку. Почали грати на станції Рахів. На наступних підсіли музиканти з груп ”Пан Пупец”, ”Пропала грамота”, — розповідає Віталій Чупак. ..."

У потязі "Рахів – Івано-Франківськ" зіграли 4 -годинний концерт


"... Вагон потяга використали як концертну площадку. Гурт "КораЛЛі" з Івано-Франківська почали концерт у Рахові. На наступних станціях до них долучилися "Пан Пупец’", "Пропала Грамота".

Музиканти грали більше чотирьох годин.

У поїзді також розгорнули фотовиставку, де показані кадри засмічення Карпат пластиковими пляшками. Пройти у вагон можна було за символічним квитком: фото, де зображено сміття. ..."

Пластикові війни у Карпатах


"... Організатори «Карпатського ПрОТЯГу для відчайдухів", а це ГО «Форумс» та музичний гурт «Кораллі», зробили справді відчайдушну спробу бодай якось привернути увагу громадськості до проблеми засмічення Карпат. На усіх залізничних станціях маршруту потягу «Рахів - Івано-Франківськ» заради експерименту встановили контейнери для пластику.

Через два тижні, 28 серпня, орендували цілий вагон у «Червоній руті» і влаштували еко-рок-концерт для пасажирів потягу та усіх, кого зустрічали дорогою від Франківська до Рахова й назад. Протягом кількох годин, намагаючись балансувати на дуже дивній сцені - підлозі вагона, грали «Пан Пупець», «Кораллі» та «Пропала Грамота». У потязі також влаштували фотовиставку робіт на екологічну тематику. Проїхавшись, виявили, що встановлені контейнери для пластику залишились практично порожніми. «Люди ще не навчилися грамотно поводитися зі сміттям. Ще не звикли до того, що його потрібно сортувати, але це лише справа часу», - переконаний куратор проекту Віля Чупак. ..."


← попередня   1  2  3  4  5  6  7  8     наступна → 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
громадська організація “АРТ Ґішефт”
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна