Преса

«КораЛЛі» презентували свій перший диск


"... Сьогодні, 12 січня, в Івано-Франківську у приміщенні арт-кафе «Мармуляда» відбулася презентація міні-диску гурту «КораЛЛі». Назва диска — «Кралі» — утворена шляхом випущення двох літер із назви гурту. Це перша платівка гурту, і містить вона три пісні. За словами музикантів, «Кралі» — це навіть не повноцінна платівка, а радше вступ до повноцінного альбому. На диску вміщені три пісні, присвячені трьом дівчатам – Галі, Августі та кобіті Ганні. Також на диску як бонус міститься концертне відео з проекту «Карпатський Протяг» на пісню «Августа». ..."

У Львові презентували міні-диск гурту "КораЛЛі" - "Кралі"


"... "Це перша презентація міні-альбому: у Львові дійство раніше відбулося, ніж у Станіславові (Івано-Франківську). "Кралі" - це навіть не повноцінна платівка, скоріше вступ до повноцінного альбому, так, як перед борщем подають салати. На диску три пісні, присвячені трьом дівчатам – Галі, Августі та кобіті Ганні. Також на диску є бонус: концертне відео з проекту "Карпатський Протяг" на пісню "Августа", - розповів ZAXID.NET вокаліст гурту "КораЛЛі" Юрко Адамчак. ..."

«Мармулядні» розваги в Івано-Франківську


"... Перед 14-ю годиною одна із залів "Мармулядки" вже була наповнена трембітами, сопілками, дримбами та охочими взяти музичний урок в учасників гурту "КораЛЛі". Бігали дітлахи, сміялися дорослі, змішувалися звуки й над всім цим панувала затишна Відкриття екс Химериатмосфера тепла й приязні. Можна було спробувати себе в усіх пропонованих музичних інструментах, тож я вирішила не втрачати такої нагоди. Перш за все хотілося розбудити свої гуцульські коріння й затрембітати на весь Станиславів. Та виявилося, що не така це проста справа – опанувати дужий символ карпатських гір. Хтозна-скільки силувалася щосили дмухати в трембіту, але звуки виходили з неї зовсім не такі, як під час трембітання кораЛЛівського Вільо. Розболілася щелепа й запаморочилося в голові, а гуцульські коріння й далі дрімали. Довелося ганебно відступати, осоромившися перед малими дітлахами, що трембітали без жодного напруження. Ось що значить виростати, дихаючи на повні груди повітрям древніх Карпат!

Опановування азів гри на сопілці давалось простіше й без запаморочень. З добрим й талановитим вчителем Мишком учасники майстер-класу відчули себе старанними школяриками й наполегливо дуділи в складі імпровізоваВідкриття екс Химериного духового оркестру. Щоправда, грали ми всього три ноти, але то був гарний звуковий фон для вчительського соло. Та й атмосфера панувала, як у справжнісінькому оркестрі. А я вперше відчула себе причетною до народження звуків музики. В той же час за іншим столом дримбарі, абстрагуючись від нашого дудіння, опановували магічні звуки варгана. ..."

Молоде радіо: «Трипільські зорі - 2010» і ображені «Zdob Si Zdub» (+фото)


"... «Кораллі» зі своєю шикарною величезною трембітою і Вілею, котрий стоїть на бідоні з водою, з фантастичною сопілкою, зі співочим барабанщиком - неймовірно драйвові. Стояли на бідоні, падали на землю і стрибали-стрибали, і грали-грали. ..."

Відеоновини Каналу 24: «Мистецтво проти сміття»


"... Окрім місцевих «Кораллів», розповідає менеджер гурту Мишко Адамчак, у потязі виступатимуть команди, які пасують своєю творчістю та стилістикою до Карпат. На участь у такому нестандартному експерименті, розповідають організатори проекту, відгукнулись чимало гуртів. Однак транскарпатський рейс «Червоної Рути» триває лише 4 години, відтак місця і часу для всіх охочих не вистачить. ..."


← попередня   1  2  3  4  5  6  7  8     наступна → 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
громадська організація “АРТ Ґішефт”
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна