Щиро вітаємо! Ви потрапили на офіційний сайт гурту КораЛЛі


Новини


На сцені фестивалю «Арт-Поле» група «Кораллі» і Схиблений

05.01.2012

Є! Радіо. КораЛЛі Є!

24.10.2011

Минулого тижня в «Природному відборі — 53» за результатами голосування перше місце зайняв гурт «КораЛЛі» з піснею «КораЛЛі Є!». Друге місце посів гурт «Ріплей» з композицією «Ти існуєш», третє — «Stelsi» з треком «Мiсячне Сяйво Твого Тiла».

КораЛЛі Є!   -  

Музична ДІЯ «Є!» від трембітно-амбітних.

20.09.2011

м. Івано-Франківськ
17-те вересня 2011.

За якийсь час відГУКнеться у Львові, Вроцлаві та Берліні...

СТАЛОСЯ... ЗВЕРШИЛОСЯ... «Є!!!»

15.09.2011

Карпатські аллігатори, знані як Рок-Вар’ятЕ «КораЛЛі» врешті-решт «дофестивалилися» до повноцінного альбому «Є!». Нагадаємо, що трохи менше року, як «карпатчики» святкували «різдво» міні-дебютника «Кралі» («три гіти для і про кобіт»), що вже встиг погуляти музичним простором Неньки.

У свіжому ж диску присутня суміш музичних награнь від старту творчого шляху молодих франківських рокерів до нинішнього дня (наразі 15 треків загальною тривалістю близько 47 хв.).

Не обійшлося без особливого творчого підходу та легенького експерименту з дизайном. За словами менеджера та учасника «КораЛЛів» Мишка Адамчака, комплект платівки планується забезпечувати ще набором олівців чи фломастерів – для додаткових творчих «виражень» наших етно-фанк-ф’южин-панк патріотів. То давня задума одного з фронтменів гурту Юрка Адамчака.

Святкування стартує вже 15-го вересня кампанією публічних розмальовок у десятьох культурно-виразних місцях столиці Прикарпаття. А далі у суботу, 17-го вересня, на центральній стометрівці Івано-Франківська з 20-ої години відбуватимться вуличний перфоменс з трембітно-амбітними драйвом. «Прохід ВІЛЬний. Віля (трембітатор «КораЛЛів») пропускає через вулицю тільки після «тяги» в трембіту та добротного аркана. Такими «веселими ногами» пускаємо у світ цей альбом «Є!», – Віля Чупак, один з фронтменів рок-вар’ятів про планову оказію свята та дебютний альбом.

У тих справах подяка постійним партнерам:
Райффайзен банк Аваль http://www.aval.ua/
Компанія «Нетгруп» http://netgroup.ua/
Радіо «Західний Полюс» http://1043.com.ua/
ГО «Форумс» http://forums.if.ua/

А разом з тим – Державній Автоінспекції та Прикордонній Митній Службі України. За розуміння та допомогу у буденних творчих клопотах.

Нестримний ПОТЯГ- «Карпатський ПРОТЯГ»

08.09.2011

«Потяг до Яремче» у суботу пам’ятного 27-го серпня 2011 перетворився на «Карпатський ПРОТЯГ» вкотре.
Музичні пориви львівської «Оратанії» та традиційно франківських «КораЛЛів» разом з гуканнями інших відчайдухів перебили збайдужілість «нічних мухів». І грибарі, і роверисти, і «матрацники», і туристи вхопилися за вагон з реванням і «любилися в році до рання».

«Червона рута» - дикий коник
Крадеться тихо - не лякає.
Пливуть по рейках всі вагони
А наш не їде, а скакає...

По приїзді на кінцеву карпатчики з волонтерами та рахівськими по духу партнерами зависли на півдня в центроЄвропейському містечку та збирали різне дрантя попри річку Тису та монумент Тараса Шевченка у однойменному парку.
Координатор дії Віля Чупак: «В такий спосіб діємо ЕКО-АРТ. Відкриті до співпраці та порад... Полювання на звіра пластика не згасає. Мисливців, слава Богу, не меншає.»

А ще, знаний транскарпатський рейс або дикий коник або простолюдська «Червона Рута» матиме почесне місце у музичному фільмі «Потяг до Яремче».

Про то все тут: http://fest.if.ua/
Звіт від Юлії Марищук: http://sumno.com/

Слова дяки відчайдухів для патріотів та партнерів:

       


← попередня   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28     наступна → 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
громадська організація “АРТ Ґішефт”
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна