Щиро вітаємо! Ви потрапили на офіційний сайт гурту КораЛЛі


Новини


Кораллі розширюють географію виступів

26.05.2009

30-го травня Кораллі виступлять на широкоформатному музичному open-air фестивалі "Стара пристань", який вже вдруге відбуватиметься в селі Кобижча, що на Чернігівщині. Тут ви матимете можливість відпочити від шуму великого міста, зустріти старих та знайти нових друзів, послухати якісну музику, скуштувати страви, приготовані на польовій кухні та посмакувати фірмові коктейлі й спілкуватись, спілкуватись, спілкуватись...

   

31 травня 2009 року на сайті http://muzspilnota.org.ua/ вже вдруге проходитиме онлайн-чаювання, цього разу під назвою "Країна: Рок".

19.05.2009

Цього дня на порталі знайдеш великий онлайн-чат для спілкування, а також стрічку музики та відео для всебічного ознайомлення з сучасною рок-індустрією України. Крім того, у прямому ефірі всіх радіостанцій, які підтримують українську рок-музику, лунатимуть треки учасників проекту. І це все - 31 травня 2009 з 10 ранку до 22:00 у форматі "онлайн".

"ВІДЕО КЛІП"

11.05.2009

Нарешті, нарешті...
Кипить робота над новим (першим телевізійним) відео команди. Весь процес в строгім секреті триває вже 1 місяць. Нижче пара-друга інформативних кавалків для ще більшого зацікавлення вже бодай троха зацікавлених. Ну і заразом зо два слова для мотивації:
СКОРО ХОЧЕМ ВИДІТИ САМІ.

А тоді будемо дивитися разом...


   

"НОВА..."

03.05.2009


Трембітно-амбітні завели собі нову пОдругу, а заодно і партнерку для Вілі. НОВА (саме так той її і назвав) "грає, ще й сама приспівує" - за його ж висловом. А ше струнка, як смерека - повні 3 метри, без яких небудь відхилень.

Намають КОРАЛЛІ нову трембіту у своїй банді. Ті НОВІ 3 метри нелегко залазять у транспорт. Але такою вона мус бути, аби файно грати.

Надибали в КОСМАЧІ,
Перебирали тричі,
Торгувалися до рання,
Таке от "кохання".

Стара стала лишня,
Бідося колишня,
Живе тепер в Львові -
Попалась другові.

"СтопПер - бабло не позича,
Язиком впре й до Космача..."

29.04.2009

АлЛігатори пруть грати 1-ий концерт в Новому Фестивальному сезоні. Красна і дужа Дяка всім хворим на наш своєрідний РОК. Давайтеся чути, хто буде ТАМ.
Най буде Йо! Най стане всім ЛЕМ!


← попередня   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28     наступна → 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
громадська організація “АРТ Ґішефт”
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна