Щиро вітаємо! Ви потрапили на офіційний сайт гурту КораЛЛі


Новини


КораЛЛі знову припхаються до Львова

30.08.2009

4-5 вересня у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться спеціалізована виставка музики та шоу-індрустрії Music SPACE.

На виставці презентуватимуть товари та послуги, інноваційні технології та проекти у сфері музики, шоу-бізнесу для професіоналів та любителів, повідомляють організатори заходу. Упродовж двох виставкових днів також буде проведено низку семінарів та майстер-класів з гри на ударних та бас-гітарі, електрогітарі, перкусії, етнічних духових інструментів та ін.

У рамках виставки 5 вересня буде проведено концерт за участю таких відомих українських гуртів як: OT VINTA, КораЛЛі (м. Івано-Франківськ), Етно XL (м. Рівне), XY4 (м. Львів), Спалені Вітрила (м. Рівне) та інші. А напередодні, поціновувачі якісної музики зможуть почути виступи фьюжн-тріо «Паніка» та гурту «Роланд V-3» на стенді компанії Eurhythmics.

Деталі: тут →

   

Аллігатори на НАБЕРЕЖНІЙ

29.08.2009

КораЛЛі "запливли" в Бистрицю Солотвинську о 12 годині суботнього дня Божого 29.08.09.
То все в рамках проекту "НАБЕРЕЖНА ПРЕЗЕНТУЄ 2". В теплій і невимушеній атмосфері назгортали в міхи різнорідного дрантя, по бур’янах полякали місцевих рибалок та й пігнали на репетицію.

На святковий завтрашній день - всі на концерт!!!

Велике сподівання, що сміття там буде менше, або взагалі не буде.

Ликуй, Народе!!!
ВуАЛЯ
На маєте – 24-те!
ВОЛЯ!

25.08.2009

Ті кілька днів фестивальної волі минули у Звенигороді (Львівська обл) та Клевані (Рівеньська обл.).
Гарненько так поБожеВоліли.

Домів.

Тай знову запрягли воли.

«Работати, работати, та й ше раз работати».
А на ті пару світлин внукам тикати.
Най знають, як діди файно гуляють…

КораЛЛі – голосно – на межі міждержавного Україно-Німецького конфлікту

11.08.2009

07.08.09 у п’ятницю івано-франківські КораЛЛі дали невеличкий сольник із авторської серії «Ukr to Rock» для української молоді в столиці Німеччини – Берліні (ресторан Україна, Мартін Лютер штрасе (Restaurant "Ukraina", Martin-Luther-Str. 8, 10777 Berlin).

Весела та зшибайголовна музика трембітно-амбітних запала до душі більше сотні «затягнутих» до ресторану людей (добра частина з яких були і не українцями). Студенство, а їх була основна маса, з перших же акордів підхопилось карпатською хвилею і за 1 годину часу товклося вже на стільцях як загнаний табун коней. Такі ж були і алігатори.

Завершення виступу стало ще цікавішим, ніж на то мож було сподіватися. Приміщення ресторану «Україна» оточив спеціалізований загін німецької поліції. То була занадто голосна вечірка в центрі Берліну, де нічний спокій настає від 21-22-ої години.

Як потім з’ясувалося, за німецькими прецедентом такий випадок може стати поданням на безповоротню депортацію непокірних з країни. На щастя такого не сталося , бо і з німецькою поліцією можна домовитися. По першій ночі ресторан затих до звичних ритмів і ніякого роздмуху до міждержавного конфлікту не спостерігалося.

Самі хлопці коментують то все просто та з гумором:
Аналізуючи таку оказію, не секрет, що у нас був вибір місця події:
- або ресторан «Україна»,
- або бар «Русское діско» (тут часами бував і славний діджей-музика Олег Скрипка).

Неспокій в «Україні» - легенький переполох, бо інакше це могло би пахнути тристоронніми україно-німецько-російськими міждержавними сутичками.

FOLKOWO 2009

11.08.2009

У польському містечку Острода (повіт Ольштин) 02.08.09 відбувалася забава Folkowo 2009 (http://folkowo.pl/). Колективи з етнічним забарвленням мали можливість потусити в міському центральному замку, а заодно позмагатися своїми творчими доробками.
Наїхало команд зі всіх куточків Польщі, а також з Білорусії.

Останнім часом активні на польських теренах КораЛЛі з Івано-Франківська не полінувалися і собі заїхати на то свято (як виявилося - ЄДИНІ з України).

Карпатський рок гарно сприйняла польська публіка та журі, віддячили і перші, і другі. З першими файнюцько погоцали на дансмайданчику, інші віддали українцям 2-ге місце фестивалю "за енергетично поданий карпатський фолькльор, а також за сміливе поєднання народних інструментів з рок-інструментами".

Слід згадати, що серед членів Конкурсної комісії були представники знаної в Україні полької ватаги Orkiestra Sw. Mikolaja з міста Люблін. На їх же запрошення КораЛЛі сподіваються відвідати зимовий фестиваль "Mikolajki Folkowe 2009".


← попередня   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28     наступна → 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
громадська організація “АРТ Ґішефт”
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна