Щиро вітаємо! Ви потрапили на офіційний сайт гурту КораЛЛі


Новини


КораЛЛі презентують "Августу"

25.12.2009

До різдвяних вакацій
«Карпатчикам» не сиділося на сраці.
Даруйте, хто не второпав.
Коротше, трапилася любов у хлопа.
Любов ся зве Августа -
Файна кобіта, але «пуста»...

Та пісня "про любов" нарешті записалася. Потримати-помнєти в руках студіо-версію можна буде згодом на презентаційному диску „варятів моралі”. Забігаючи наперед, скажемо, що вже встигли наліпити пару треків з лейбою «про любов та про кобіт». Імена їх за довгий час вже нарешті виходять із схоронку: „Августа”, „Галя” та „Кобіта Ганна”.

Зараз же готується до виходу перший офіційно-презентаційний „трембітно-амбітний” диск-потрійник. Потрійник, бо міститиме в собі згадані 3 треки та ще якісь цікавинки.

А наразі, поки дається рада з першим треком, чи то пак - норовливою кобітою, кожна з наступних вже ледве стримує себе в чеканні.

Мп3-на «АУГУСТИни» вже доступна до завантаження ТУТ.

Також, з приємністю повідомляємо, що сьогодні, 25 грудня, презентуватимемо "Августу" в прямому ефірі радіо "Західний Полюс" разом з привітаннями з нагоди 14-ї річниці з дня народження.
Слухайте об 11:00 на 104.3 FM.

Йо!

УкраІНА в центрумі ЛюблІНА

13.12.2009

Шо хочем вам повісти... Щойно, в переддень, на теренах польських - в місті Люблін, стався проект "Ukraina W Centrum Lublina". В тім році до нього добавили трохи "Карпатської крови" і, певно, багато не прогадали. Польсько-вкраїнський люд тішили "Гуцули з каліпсо" та "Гуцули з аЛЛігаторами"... А відтак і одних, і других забавляла "Аркан-банда". Між тим всім усіх згаданих вище розважали "шальоні вольонтери". Останнім СЛАВА на ВІКИ і пара-друга пропозицій на проект памнятника "українському студентові" в центрі Любліна. Но якесь таке.

То знову до слова, шо "УкраІНА в центрумі ЛюблІНА" добре відгуділа, найперше тим, же "Українська молода кров" масно згуртувалася, та й мало-помалу ше й привурдила до себе сусідської. І файно троха було з того всього.

А КораЛЛі, що лунали голосно
І в лівому, і в правому порталі,
Тої святкової днини
Докалаталися прямо з "Німецької полонини".

Кавалок трембіти вилинув сусідам мАленько-прЯменько з ефіру Радіо Люблін.
За Стартом нові - "Зимні, але Теплі" ГІТИ.

Без упину до Берліну.

07.12.2009

20 годин на "Білій Фірі" - і от КораЛЛі на MixMiri.

Якщо правильніше, то MirMix - проект, про який балакається. Ну, і не 20 год., а 18 год. 45 хв. каламталися "аллігатори" до Берліна, аби зачати свою зимну програму. То вже відбулося, і слава.

Передпрем’єру пари нових пісень тут, на Німаківщині, публіка вітала.
За пару день луна досягне Польського ефіру.

Най тільки не підведе справу "Біла Фіра".

Трембітно-амбітні.

Вагабунда - "камера - мотор - знято". Нарешті.<

16.11.2009

Були "гарячі" деньки, що карпатчики знімали кліпа. Тої суботи 14-го падолиста скінчили роботу надворі. І слава "Тому що згори" на тому. Бо погода найближчим часом не тішить. А в суботу - направду навпаки.

Cлава всім, хто не був байдужим і відгукнувся на кораллівський заклик. Маємо добру думку, що доживемо скоро до того, аби запхати в кадр кожде небайдуже. А наразі тішимося "писками і формами" осінніх "героїв" Андрія та Віки. Про то згодом прямо з екранів телеканалів.

Зараз хіба ше два слова про сюжет.

Ніц надприродього і премудрого. Просто бігаємо, ходимо, співаємо, танцюємо, стрибаємо і тішимося, що "Життя як змазка", тю - "казка". З тими гадками не розлучаємося ніде - навіть на чотирьохрядній злітній смузі.

За якийсь місяць чи два - відео на ТБ. Маємо на то великі сподівання.

Требітно-амбітні.

КіnоСфера

17.10.2009

Уже кілька днів від часу, як аЛЛігатори гостили на Закарпатті. Правда і те, що любиться їм там бувати, як і на будь-якому Карпатті. Гостювали в різного роду справах, але не обійшлося без музичних. Знизу запис ефіру на радійо "ТИСА-FM" та з телевізії "Доброго ранку", що на тій ж таки Закарпуцькій ОДТРК "ТИСА".

Радіо "Тиса":

Texte alternatif


Телеканал "Тиса 1"

Трапилося зранку.
Думок було повно.
Виступали полюбовно.


← попередня   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28     наступна → 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
громадська організація “АРТ Ґішефт”
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна