«КораЛЛі» (Карпатські Аллігатори)
(м.Івано-Франківськ)
 • Віля Чупак
  вокал, трембіта, дримба.
 • Мишко Адамчак
  сопілка, клавіші, бек-вокал;
 • Євген Берездецький
  гітара;
 • Олег Федик
  ударні, бек-вокал;
 • Віктор Вдович
  бас-гітара;

Фолк-рок гурт із промовистим стильовим визначенням «Рок-Вар'Яте». Рік заснування – 2006. Вибухова стартова активність бенду припала на 2008-2011 роки, логічним продовженням чого стало видання 2-ох дисків та пари відео-кліпів. Саме в цей період сформувалося його «своє» звучання і концертна видовищність. У цьому не останню роль відіграють експерименти із карпатським дужим символом – трембітою. Зрештою він (символ) чи то вона (бо трембіта) підкреслює усі «КОРАЛЛІвські» починання та розставляє стильові акценти.

З того часу і до зараз «багато води перетекло», але свій стиль хлопці продовжують називати фанк-панком. Визначення цілком відповідає дійсності – бо за настроєм і текстовим наповненням це дійсно близько до панку, і то не завжди у поп-варіанті. Ну а саму музику справді добряче приправлено фанковими фінтами. Звичайно, можна тут знайти і ще купу домішок – від фольку, мабуть, до гіп-гопу – та це вже не так суттєво. Головне – запальна, просто забійна енергія, з якою "КораЛЛі" роблять свою справу. Така енергійність надихає і добряче заряджає.

Важливо, що зараз Рок-Вар'Яте «КораЛЛі» – явище музичне, мистецьке та світоглядне. Своєрідна філософська позиція, яка згуртовує людей відразу і надовго.

(За статею Тараса Прохаська)
Важливі дрібниці:
 • 2009 - 2-га премія міжнародного фестивалю «Folkowo» (Острода, Польща)
 • 2009 - перемога на знаковому ювілейному фестивалі «Червона Рута» у жанрі «Рок-музика»
Дискографія: День Пам’яті:
 • https://www.youtube.com/watch?v=95HAF-eHz-g
Live: Відгуки в пресі:

У СЕРЦІ Любліна – Україна (лінк)

Наступний день приніс польському глядачеві низку українських концертів. У музичній студії Радіо «Люблін» виступив івано-франківський гурт «КораЛЛі». Хлопці здивували і замилували публіку колоритним поєднанням гуцульських мелодій і потужним роковим драйвом, звуками сопілки, дримби у поєднанні з гітарними рифами. Але справжньою родзинкою «КораЛЛів» є українська трембіта. Цей національний інструмент хоч і є найдовшим, та хлопці не лінуються возити трембіту на гастролі – і недарма, бо її звук надає гуртові неперевершеної сили звучання.


«Рок-коляда»-2010: Різдвяний драйв по-львівськи (лінк)

«КораЛЛі» привів на сцену добрий бородатий Миколай з трембітою й кольоровим мішком, він же трембітар, дримбар і просто веселий дотепник Віля Чупак. Трембітно-амбітні франківські хлопаки, що вже стали рідними поціновувачам якісного виконання карпатського етно, звалили на повал своєю нестримною енергетикою. І рвалися струни, здригались стіни «Хмільного Дому» від трембітання й драйвових ритмів, сипалось пір’я з ангельських крил Мишка Адамчака. Виступ «КораЛЛів» був таким потужним енергетичним сплеском, що у публіки досі тремтять колінця. Заколядували карпатські аЛЛігатори у Львові, а тоді в іншу хату пішли колядувати. І не аби-куди – як добрі й гречні сусіди, поїхали «КораЛЛі» колядувати в Польщу.


Вільо ЧУПАК: «У гуцулів, як у мусульман чи євреїв, свої закони для своїх...» (лінк)

Івано-Франківська група «КораЛЛі» існує на просторах української музики всього три роки, проте за цей короткий час музиканти дали вже дев'яносто концертів. Це, потрібно визнати, неабиякий результат. Що є причиною такого успіху - добра музика чи екзотична гуцульська трембіта? Трембітар групи Вільо Чупак вважає, що доброї музики поки що ще мало. Ця самокритичність дає надію, що «КораЛЛі» не потонуть у болоті самолюбування і будуть розвиватись далі такими ж блискавичними темпами. Про трембіту, забобони і дружбу у групі «Галицькому кореспонденту» розповідає Віля Чупак.


"Є!" – перший повноформатний альбом у доробку гурту "КораЛЛі". (лінк)

Йому передував окремок "Кралі" – дві пісні з якого можна почути, власне, і на цьому альбомі. Обидва диски було видано протягом 2011 року – і вони стали логічним наслідком вибухової активності бенду протягом останніх трьох років. Саме в цей період було сформовано актуальний склад гурту – до речі, його звучання і концертна видовищність додатково збагатилися завдяки залученню трембіти – і відбулося стильове самовизначення. Свій стиль хлопці визначають, як фанк-панк. Визначення цілком відповідає дійсності – бо за настроєм і текстовим наповненням це дійсно близько до панку, і то не завжди у поп-варіанті. Ну а саму музику справді добряче приправлено фанковими фінтами. Звичайно, можна тут знайти і ще купу домішок – від фольку, мабуть, до гіп-гопу – та це вже не так суттєво. Головне – запальна, просто забійна енергія, з якою "КораЛЛі" роблять свою справу. Така енергійність надихає будь здоров, тож усім, хто не любить відпочивати спокійно – альбом рекомендовано однозначно!


«КораЛЛі» – рецидивісти? (лінк)

Принаймні, саме такі, швидше за все, спогади залишились у німецьких міліціянтів про запальний івано- франківський гурт "КораЛЛі". І ще добре, що захисники порядку були лояльно налаштовані, інакше нашим хлопцям могла "світити" депортація. А було все так. ..."


«Карпатський протяг - Дія відчайдухів!!!» (лінк)

Музичну програму акції розпочали хлопці, що були ініціаторами та спільно з молодіжною мистецькою формацією «Форумс» організовували дійство – івано-франківський гурт «КораЛЛі». Вільо, Місьо, Васьо, Юрьо та Вітьо першими виконали свою непросту місію – подарували учасникам та гостям акції неперевершений музичний драйв. Музикувати в потязі – справа нелегка, та підстрибування й вихиляння «Червоної рути» (так в народі називають рахівський рейс) тільки додавали музикантам і пасажирам адреналіну. Публіці шаленіти під вар’ятські ритми карпатських аЛЛігаторів теж було непросто, зате весело – гальмування потяга робили танцівників в проході між сидіннями все ближчими й ближчими один до одного.

Організація концертів, менеджмент:
mob.: +38-063-415-25-20, +38-097-800-50-11
e-mail: myshko.adamchak@gmail.com
skype: myshkoadamchak
web-site: http://koralli.com.ua 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
громадська організація “АРТ Ґішефт”
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна