«КораЛЛі» (Карпатські Аллігатори)
(м.Івано-Франківськ)
 • Віля Чупак
  вокал, трембіта, дримба.
 • Мишко Адамчак
  сопілка, клавіші, бек-вокал;
 • Євген Берездецький
  гітара;
 • Олег Федик
  ударні, бек-вокал;
 • Віктор Вдович
  бас-гітара;

Фолк-рок гурт із промовистим стильовим визначенням «Рок-Вар'Яте». Рік заснування – 2006. Вибухова стартова активність бенду припала на 2008-2011 роки, логічним продовженням чого стало видання 2-ох дисків та пари відео-кліпів. Саме в цей період сформувалося його «своє» звучання і концертна видовищність. У цьому не останню роль відіграють експерименти із карпатським дужим символом – трембітою. Зрештою він (символ) чи то вона (бо трембіта) підкреслює усі «КОРАЛЛІвські» починання та розставляє стильові акценти.

З того часу і до зараз «багато води перетекло», але свій стиль хлопці продовжують називати фанк-панком. Визначення цілком відповідає дійсності – бо за настроєм і текстовим наповненням це дійсно близько до панку, і то не завжди у поп-варіанті. Ну а саму музику справді добряче приправлено фанковими фінтами. Звичайно, можна тут знайти і ще купу домішок – від фольку, мабуть, до гіп-гопу – та це вже не так суттєво. Головне – запальна, просто забійна енергія, з якою "КораЛЛі" роблять свою справу. Така енергійність надихає і добряче заряджає.

Важливо, що зараз Рок-Вар'Яте «КораЛЛі» – явище музичне, мистецьке та світоглядне. Своєрідна філософська позиція, яка згуртовує людей відразу і надовго.

(За статею Тараса Прохаська)
Важливі дрібниці:
 • 2009 - 2-га премія міжнародного фестивалю «Folkowo» (Острода, Польща)
 • 2009 - перемога на знаковому ювілейному фестивалі «Червона Рута» у жанрі «Рок-музика»
Дискографія: День Пам’яті:
 • https://www.youtube.com/watch?v=95HAF-eHz-g
Live: Відгуки в пресі:

У СЕРЦІ Любліна – Україна (лінк)

Наступний день приніс польському глядачеві низку українських концертів. У музичній студії Радіо «Люблін» виступив івано-франківський гурт «КораЛЛі». Хлопці здивували і замилували публіку колоритним поєднанням гуцульських мелодій і потужним роковим драйвом, звуками сопілки, дримби у поєднанні з гітарними рифами. Але справжньою родзинкою «КораЛЛів» є українська трембіта. Цей національний інструмент хоч і є найдовшим, та хлопці не лінуються возити трембіту на гастролі – і недарма, бо її звук надає гуртові неперевершеної сили звучання.


«Рок-коляда»-2010: Різдвяний драйв по-львівськи (лінк)

«КораЛЛі» привів на сцену добрий бородатий Миколай з трембітою й кольоровим мішком, він же трембітар, дримбар і просто веселий дотепник Віля Чупак. Трембітно-амбітні франківські хлопаки, що вже стали рідними поціновувачам якісного виконання карпатського етно, звалили на повал своєю нестримною енергетикою. І рвалися струни, здригались стіни «Хмільного Дому» від трембітання й драйвових ритмів, сипалось пір’я з ангельських крил Мишка Адамчака. Виступ «КораЛЛів» був таким потужним енергетичним сплеском, що у публіки досі тремтять колінця. Заколядували карпатські аЛЛігатори у Львові, а тоді в іншу хату пішли колядувати. І не аби-куди – як добрі й гречні сусіди, поїхали «КораЛЛі» колядувати в Польщу.


Вільо ЧУПАК: «У гуцулів, як у мусульман чи євреїв, свої закони для своїх...» (лінк)

Івано-Франківська група «КораЛЛі» існує на просторах української музики всього три роки, проте за цей короткий час музиканти дали вже дев'яносто концертів. Це, потрібно визнати, неабиякий результат. Що є причиною такого успіху - добра музика чи екзотична гуцульська трембіта? Трембітар групи Вільо Чупак вважає, що доброї музики поки що ще мало. Ця самокритичність дає надію, що «КораЛЛі» не потонуть у болоті самолюбування і будуть розвиватись далі такими ж блискавичними темпами. Про трембіту, забобони і дружбу у групі «Галицькому кореспонденту» розповідає Віля Чупак.


"Є!" – перший повноформатний альбом у доробку гурту "КораЛЛі". (лінк)

Йому передував окремок "Кралі" – дві пісні з якого можна почути, власне, і на цьому альбомі. Обидва диски було видано протягом 2011 року – і вони стали логічним наслідком вибухової активності бенду протягом останніх трьох років. Саме в цей період було сформовано актуальний склад гурту – до речі, його звучання і концертна видовищність додатково збагатилися завдяки залученню трембіти – і відбулося стильове самовизначення. Свій стиль хлопці визначають, як фанк-панк. Визначення цілком відповідає дійсності – бо за настроєм і текстовим наповненням це дійсно близько до панку, і то не завжди у поп-варіанті. Ну а саму музику справді добряче приправлено фанковими фінтами. Звичайно, можна тут знайти і ще купу домішок – від фольку, мабуть, до гіп-гопу – та це вже не так суттєво. Головне – запальна, просто забійна енергія, з якою "КораЛЛі" роблять свою справу. Така енергійність надихає будь здоров, тож усім, хто не любить відпочивати спокійно – альбом рекомендовано однозначно!


«КораЛЛі» – рецидивісти? (лінк)

Принаймні, саме такі, швидше за все, спогади залишились у німецьких міліціянтів про запальний івано- франківський гурт "КораЛЛі". І ще добре, що захисники порядку були лояльно налаштовані, інакше нашим хлопцям могла "світити" депортація. А було все так. ..."


«Карпатський протяг - Дія відчайдухів!!!» (лінк)

Музичну програму акції розпочали хлопці, що були ініціаторами та спільно з молодіжною мистецькою формацією «Форумс» організовували дійство – івано-франківський гурт «КораЛЛі». Вільо, Місьо, Васьо, Юрьо та Вітьо першими виконали свою непросту місію – подарували учасникам та гостям акції неперевершений музичний драйв. Музикувати в потязі – справа нелегка, та підстрибування й вихиляння «Червоної рути» (так в народі називають рахівський рейс) тільки додавали музикантам і пасажирам адреналіну. Публіці шаленіти під вар’ятські ритми карпатських аЛЛігаторів теж було непросто, зате весело – гальмування потяга робили танцівників в проході між сидіннями все ближчими й ближчими один до одного.

Організація концертів, менеджмент:
mob.: +38-063-415-25-20, +38-097-800-50-11
e-mail: myshko.adamchak@gmail.com
skype: myshkoadamchak
web-site: http://koralli.com.ua 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на myspace.com
гурт Кораллі на livejournal.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на vkontakte.ru
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
Haydamaky official site
громадська організація “АРТ Ґішефт”
Гурт "Полікарп"
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна