Преса

Карпатський Протяг-2011 пропонує вакцину від «пластикового сказу»


"...Музики в драйвовому вагоні «Червоної Рути» (так називають в народі рейс «Івано-Франківськ – Рахів») цього разу було вдвічі більше, насиченою програмою пасажирів тішили: івано-франківські КораЛЛі та «Фліт», «Гуцул Каліпсо» (Чернівці) і Chicarrones Shator (Ужгород). ..."

“КОРАЛЛІ”, ”КРАЛІ” І КАРПАТИ


"... Є музиканти, які окрім музики нічим більше суспільно важливим не займаються. Івано-франківські "КораЛЛі" не з таких – у минулому році вони започаткували екологічну акцію "Карпатський протяг. Дія відчайдухів", де поєднали приємне з корисним – привертали увагу до проблеми засміченості Карпат, а заодно і музику грали. Подорожуючи карпатським регіоном у потязі. На початку року "КораЛЛі" презентували свій міні – альбом "Кралі", котрий є провісником повноцінного диску, вихід якого планується вже цього літа. Отож в гостях у "Доби" Віля Чупак на клик "Вільо" – трембітатор, співак, та Василь Юзько на клик "Васьо" – скрипаль та бас – гітарист (на фото – авт.). Найбільш ініціативним та балакучим виявився Віля – з ним і спілкуємось. ..."

Гурт "КораЛЛі" випустив "Кралі" (фото)


"... Івано-франківський рок-гурт "КораЛЛі" презентував свій нещодавно записаний невеличкий компакт-диск під назвою "Кралі", на який увійшло їхні 3 пісні і який вони посвятили прекрасній половині людства. На диску також є концертне відео з проекту "Карпатський протяг" — "Августа". Тираж роботи (1000 примірників) хлопці обіцяють розповсюдити самі. Адже проект не є комерційним, а гроші виділені меценатами. ..."

На "Рок-коляді" у Львові "КораЛЛі" будуть Ангелами Року


"... “Коралі презентуватимуть перформенс-дію “Ангели Року” (рок – як стиль музики). Кожна людина колядуючи наближає себе до стану ангелів. “КораЛЛі” передаватимуть свою енергію залу”, – розповів вокаліст гурту “КораЛЛІ” Юрко Адамчак. ..."

Коляда наближає до ангелів


"... Незмінним учасником фестивалю уже третій рік поспіль є гурт “КораЛЛі”. Його соліст Юрко Адамчак говорить, що традиція колядувати, щедрувати та віншувати є дуже важливою, її потрібно передавати своїм рідним, близьким та знайомим. Це одна з тих традицій, що збереглися і, водночас, є оригінальними зараз. На цьогорічній “Рок-коляді” “КораЛЛі” презентують перфоменс “Ангели року” (року як музичного стилю). “В період коляди кожна людина наближає себе до того стану, в якому перебувають ангели. “КораЛЛі” також, колядуючи у своєму специфічному ритмі, будуть старатись наблизитись до стану ангелів, передати свою енергію усім, хто буде присутній у залі”, - обіцяє Юрко Адамчак. ..."


← попередня   1  2  3  4  5  6  7  8     наступна → 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
громадська організація “АРТ Ґішефт”
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна