Преса

Карпатський Протяг-2011 пропонує вакцину від «пластикового сказу»


"...Музики в драйвовому вагоні «Червоної Рути» (так називають в народі рейс «Івано-Франківськ – Рахів») цього разу було вдвічі більше, насиченою програмою пасажирів тішили: івано-франківські КораЛЛі та «Фліт», «Гуцул Каліпсо» (Чернівці) і Chicarrones Shator (Ужгород). ..."

“КОРАЛЛІ”, ”КРАЛІ” І КАРПАТИ


"... Є музиканти, які окрім музики нічим більше суспільно важливим не займаються. Івано-франківські "КораЛЛі" не з таких – у минулому році вони започаткували екологічну акцію "Карпатський протяг. Дія відчайдухів", де поєднали приємне з корисним – привертали увагу до проблеми засміченості Карпат, а заодно і музику грали. Подорожуючи карпатським регіоном у потязі. На початку року "КораЛЛі" презентували свій міні – альбом "Кралі", котрий є провісником повноцінного диску, вихід якого планується вже цього літа. Отож в гостях у "Доби" Віля Чупак на клик "Вільо" – трембітатор, співак, та Василь Юзько на клик "Васьо" – скрипаль та бас – гітарист (на фото – авт.). Найбільш ініціативним та балакучим виявився Віля – з ним і спілкуємось. ..."

Гурт "КораЛЛі" випустив "Кралі" (фото)


"... Івано-франківський рок-гурт "КораЛЛі" презентував свій нещодавно записаний невеличкий компакт-диск під назвою "Кралі", на який увійшло їхні 3 пісні і який вони посвятили прекрасній половині людства. На диску також є концертне відео з проекту "Карпатський протяг" — "Августа". Тираж роботи (1000 примірників) хлопці обіцяють розповсюдити самі. Адже проект не є комерційним, а гроші виділені меценатами. ..."

На "Рок-коляді" у Львові "КораЛЛі" будуть Ангелами Року


"... “Коралі презентуватимуть перформенс-дію “Ангели Року” (рок – як стиль музики). Кожна людина колядуючи наближає себе до стану ангелів. “КораЛЛі” передаватимуть свою енергію залу”, – розповів вокаліст гурту “КораЛЛІ” Юрко Адамчак. ..."

Коляда наближає до ангелів


"... Незмінним учасником фестивалю уже третій рік поспіль є гурт “КораЛЛі”. Його соліст Юрко Адамчак говорить, що традиція колядувати, щедрувати та віншувати є дуже важливою, її потрібно передавати своїм рідним, близьким та знайомим. Це одна з тих традицій, що збереглися і, водночас, є оригінальними зараз. На цьогорічній “Рок-коляді” “КораЛЛі” презентують перфоменс “Ангели року” (року як музичного стилю). “В період коляди кожна людина наближає себе до того стану, в якому перебувають ангели. “КораЛЛі” також, колядуючи у своєму специфічному ритмі, будуть старатись наблизитись до стану ангелів, передати свою енергію усім, хто буде присутній у залі”, - обіцяє Юрко Адамчак. ..."


← попередня   1  2  3  4  5  6  7  8     наступна → 

АЛЬБОМ «Є!»


Наша кнопка:


гурт Кораллі


КАРПАТСЬКИЙ ПРОТЯГ 2012Хостел №1
у Франківську

Наш постійний
партнер:


Ми в
соцмережах:


гурт Кораллі на youtube.com
гурт Кораллі на facebook.com
гурт Кораллі на myspace.com
гурт Кораллі на livejournal.com
гурт Кораллі на twitter.com
гурт Кораллі на vkontakte.ru
гурт Кораллі на sumno.com

Наші друзі
та партнери:


мистецька формація "Форумс"
Схиблений на LiveJournal
клуб «Майдан»
студія "Format Production"
радіокомпанія "Західний полюс"
Haydamaky official site
громадська організація “АРТ Ґішефт”
Гурт "Полікарп"
MyRadio.com.ua - включи свою музыку
Музична Україна


 
 
   
   
гостьова контакти преса концерти фотоальбом відео аудіо про гурт головна